G R A G I E Ł D O W A.

czwartek, 21 stycznia 2010

W poszukiwaniu dodatkowego zarobku.Ponieważ to jest blog dotyczący finansów i zarabiania pieniędzy, postanowiłem rozejżeć się po sieci za mozliwościami dorobienia sobie paru złotych. Jest wiele systemów partnerskich np. Złote Myśli, które sprzedają ksiązki, ale ja zdecydowałem się na coś innego...

Dość często wchodzę na stronę Bankier.pl i tam znalazłem tzw. SystemPartnerski, który polega na sprzedaży produktów finansowych. Oferta obejmuje sporą część tego, co można znaleźć na rynku, od kont osobistych począwszy, poprzez lokaty, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia po wszelkiego rodzaju kredyty i pożyczki.
Układ jest dość prosty, uczestnik programu zarabia za każdym razem, kiedy ktoś wchodząc na stronę  WWW podpisze umowę np. na otwarcie konta osobistego. Prowizje nie są wielkie, ale zawsze to jakieś alternatywne źródło zarobków.

Ponieważ ten blog jest bardzo młody i mało popularny (co mam nadzieję zmieni się za jakiś czas na lepsze :) ) nie spodziewam się kokosów, ale zawsze warto od czegoś zacząć. Zobaczymy jak to będzie :)

U góry, poprawej jest nowe okientko zatytułowane Supermarket i zawiera link na stronę WWW, gdzie można znaleźć dość szeroką ofertę różnych produktów finansowych. Nad tymi kilkoma zdaniami ślęczałem chyba ze 4 godziny, żeby to jakoś wyglądało :), ale wciąż nie jestem do końca zadowolony, cały czas mam ochotę coś zmienić. Na razie jednak już nie będę mieszał żeby trochę ochłonąć.

Jeśli akurat ktoś jest zainteresowany założeniem konta, lokatą, funduszem inwestycyjnym, kredytem lub innym produktem, może go sprawdzić i zamówić przez stronę internetową: http://domowybank.systempartnerski.pl/.

Żeby nie przedłużać za bardzo zakończe już tą reklamę i postaram się w miarę możliwości dawać porównania produktów, które są sprzedawane w tym programie.

4 komentarze:

 1. Powodzenia w sprzedaży szczególnie kredytów hipotecznych życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak... Było by fajnie :)
  Zobaczymy, jak będzie - na początek będę zadowolony, jak ludzie zaczną wchodzić na tą stronę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spokojnie! Będą wchodzili! Tylko w dużej mierze wchodzą Ci którzy są zainteresowani zarabianiem a nie braniem kredytów, itp.! Wiem, bo mam podobny problem na swoim blogu :http://is.gd/7Mh2X
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń