G R A G I E Ł D O W A.

niedziela, 3 marca 2013

Artykuł na niedzielę.

Dzisiaj jest niedziela, więc miałem trochę więcej czasu na przejrzenie Internetu w poszukiwaniu ciekawych artykułów.

Dla pracujących polecam artykuł z Wp.pl na temat spodziewanych zmian w kodeksie pracy, dotyczących zmian w sposobie rozliczania czasu pracy, możecie o tym przeczytać tutaj.

A dla szukających okazji inwestycyjnych, proponuję artykuł z portalu Bankier.pl: tutaj. Być może znajdzie się coś ciekawego, co warto będzie kupić i potrzymać do czasu ustanowienia praw do dywidendy. Jeśli warszawskie indeksy giełdowe ruszyłyby z posad i pożeglowały na północ (że na takiego poetyckiego określenia pozwolę sobie użyć :) jest szansa na zarobek.

Prócz tego zerwałem lokatę w Idea bank, bo konsultant na infolinii założył mi lokatę automatycznie odnawialną, chociaż nie przypominam sobie, aby o tym informował i po okresie 3 miesięcznego promocyjnego oprocentownia, od stycznia pieniądze gniły na 4% rachunku. A ponieważ, jak wspomniałem nie pamiętam, abym został o tym uprzedzony zawczasu, kończę na jakiś czas zabawę z Idea Bank i jednocześnie odradzam kupno jakichkolowiek produktów za pośrednictwem tzw. infolini. Co by nie mówić, to jednak korzystając z Internetu, czy nawet kupując coś bezpośrednio w oddziale, dokładnie wiemy na co się decydujemy i mamy to na piśmie, a takie załatwianie spraw przez telefon, to jak mawiał dziadek " jest o kant d... potłuc".

Życzę Wam miłej, spokojnej niedzieli i może warto by wyjść na spacer, szczególnie, że takie miłe słońce swieci za oknem.

4 komentarze:

 1. wait to speak marriage counseling can now counted as one catapult, regular if they can
  conduct several bombs. A major Component part of marriage counseling cases
  the pair is able-bodied to happen a way to go though it and build an fifty-fifty
  stronger relationship.

  My site; marriage counseling seattle wa

  OdpowiedzUsuń
 2. Bankiera czytam regularnie, a artykuł świetny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że tak późno wpadłem na ten artykuł i na bloga :)

  Rzeczywiście - trafne spojrzenie z tą infolinią. Jak już dzwonią to wysłucham konsultanta ale i tak wszystko załatwię samodzielnie. I nieważne czy chodzi o komórkę, bank czy cokolwiek innego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny artykuł, infolina słaba jak korony porcelanowe w warszawie na rynku...

  OdpowiedzUsuń